AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Göreve Yeni Başlayan Öğretmenlere Uyum Semineri

Göreve yeni başlayan öğretmenlere uyum semineri verildi.
Göreve Yeni Başlayan Öğretmenlere Uyum Semineri

Göreve Yeni Başlayan Öğretmenlere Uyum Semineri

Göreve yeni başlayan öğretmenlere uyum semineri verildi.

Öğretmenevi toplantı salonunda düzenlenen seminerde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer “Yeni başladığınız bu kutsal görev hem size hem milli eğitim camiasına hayırlı olsun.

Sizler kutsal ve onurlu bir göreve başladınız. Bu görev sürenizde ve görev yerinizde mutlaka çevrenizi iyi analiz edip tanımanız gerekir. Bulunduğunuz yörenin gelenek ve göreneklerini iyi bilmelisiniz ki çocuklarla daha iyi iletişim kurabilesiniz. Mutlaka ve mutlaka hem işinizi hem de görevinizi severek yapınız. Sevmeden yaparsanız yaptığınız iş size zarar verir. Meslek hayatınız boyunca her zaman adaletli olun. Birine çok, diğerine az olmasın, herkese eşit olsun. Kendinize şu soruyu sormanızı istiyorum: Bir öğretmen olarak sizler kendi çocuğunuzun sizin gibi bir öğretmeni olsun ister misiniz? Eğer evet cevabı veriyorsanız doğru yoldasınız demektir. Hepinize bu uzun meşakkatli görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Seminerin ikinci bölümünde Şube Müdürümüz Ahmet Ergün Milli Eğitim Müdürlügü´nün kurumsal yapısı ile ilgili bilgiler verdi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.