AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Güneş Yeni Ortaokulumuzda

Amasya İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin Güneş Taşova’da bağımsız binasında eğitim öğretime bu yıl başlayan İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Güneş Yeni Ortaokulumuzda

Amasya Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Güneş: Yeni Açılan Ortaokulumuzda Eksiğimiz Yok

Amasya Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin Güneş Taşova’da bağımsız binasında eğitim öğretime bu yıl başlayan İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer’den okul hakkında bilgiler alan Müdürümüz Hüseyin Güneş "Taşova İmam Hatip Ortaokulu bu yıl yedi derslik ve yüz otuz beş öğrenci ile eğitim öğrenime başladı. Okulumuz yeni olmasına rağmen pek fazla eksiğimiz bulunmamakta. Sınıflarımızın tabanı laminat döşeme olup akıllı tahta ile eğitim verilmektedir. Bizim çocuklarımızdan isteğimiz derslerine çok çalışıp iyi birer üniversite kazanmaları. Sadece okul ve sınıf şartlarını güzelleştirmekle olmuyor gösterilen bu gayrete çocuklarımızın da eşlik etmeleri daha fazla çalışmaları gerekir" dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.