AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüzden Kaymakamımıza Hoşgeldiniz Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin Güneş beraberinde Maarif Müfettişleri Başkanı Naci Ülgen ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Mustafa Tümer ile birlikte Taşova Kaymakam Vekili Emin Kaymak’ı makamında ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüzden Kaymakamımıza Hoşgeldiniz Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüzden Kaymakamımıza Hoşgeldiniz Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin Güneş beraberinde Maarif Müfettişleri Başkanı Naci Ülgen ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer ile birlikte Taşova Kaymakam Vekili Emin Kaymak’ı makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin Güneş "Taşova ilçemizde yeni göreve başlayan Sayın Kaymakamımıza yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah eğitim öğretim alanında birlikte güzel çalışmalar gerçekleştiririz" dedi.

 

Kaymakamımız Emin Kaymak ise "İl Milli Eğitim Müdürümüz ve beraberindekilerin bu nazik ziyaretinden dolayı memnun oldum. Kendilerine teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın iyi birer eğitim almaları için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz" dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.