AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer’den Okul Ziyaretleri

Taşova Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer beraberinde Şube Müdürümüz Ahmet Ergün ile birlikte Baraklı Şehit Özcan Özen ve Yaylasaray ilkokullarını ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer’den Okul Ziyaretleri

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer’den Okul Ziyaretleri

Taşova Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer beraberinde şube Müdürümüz Ahmet Ergün ile birlikte Baraklı Şehit Özcan Özen ve Yaylasaray ilkokullarını ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer “İlçe genelinde okullarımızın fiziki durumları gayet iyi durumdadır. En büyük sorunumuz her geçen gün azalan öğrenci sayımızdır. Özellikle son yıllarda insanlarımızın büyük şehirlere göç etmeleri sebebi ile öğrenci sayısında belirgin bir düşüş görülmektedir.

Ayrıca son atamalarla ilçemize gelen öğretmenlerimiz görevlerine başlamışlardır. Öğretmen eksiği olan okullarımıza görevlendirme yapılarak bu ihtiyaçlar giderilmiştir.

Her zaman söylediğimiz gibi bizim tek çabamız ve gayemiz bu çocuklarımızın en iyi eğitimi alıp vatanına, milletine hayırlı birer birey olmalarını sağlamaktır” dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.