AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Atanan Öğretmenlere Farklı Bir Etkinlik

İlçemize yeni atanan öğretmenlere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından seminer düzenlendi.
Yeni Atanan Öğretmenlere Farklı Bir Etkinlik

Yeni Atanan Öğretmenlere Farklı Bir Etkinlik

İlçemize yeni atanan öğretmenlere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından seminer düzenlendi.

30 Ekim 2014 Perşembe günü düzenlenen seminerde Taşova Süleyman Bursalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi rehber öğretmenimiz Arif Gürcan Önder tarafından Öğretmenevi toplantı salonunda toplanan öğretmenlere burada yapılan kısa bir tanışma toplantısından sonra seminerin ikinci bölümü için Boraboy Gölü’ne geçildi. Burada öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa TÜMER, Şube Müdürlerimiz Ahmet ERGÜN, Hamit YILDIRIM, Atatürk Ortaokulu Müdürü Selim BALCI, Taşova Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Ali BUĞALI, Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Hacı Mehmet PAMUK karşıladılar.

Burada öğretmenlerimize çay ve gözleme ikram edildi. Daha sonra yapılan doğa yürüyüşüyle program sona erdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa TÜMER; "Birçok öğretmen arkadaşımız ilçemize yeni geldiler. Hem öğretmenlerimizle tanışmak, hem de farklı bir etkinlik yapmak için bu programı düzenledik.

Taşova’mız öğretmen olarak çalışılabilecek en güzel yerlerden biridir. Arkadaşlarımızın çevremize uyumunu kolaylaştırmak, en rahat, huzurlu bir ortamda çalışmalarını sağlamak bizlerin görevidir.

Çok değerli öğretmenlerimizi Taşova’mızın cennet köşelerinden bir yer olan Boraboy Gölü’nde ağırlamak istedik.

Bu etkinliğin aşamasında bizlere fikir veren, yardımcı olan, Rehber Öğretmenimiz Arif Gürcan ÖNDER hocamıza, burada bizleri ağırlayan Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Hacı Mehmet PAMUK öğretmenimize, hizmetli arkadaşlarımıza, Boraboy Muhtarımıza öğretmenlerimiz adına çok teşekkür ediyorum." dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.