AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10. Eğitim Toplantısı Düzenlendi

10. Eğitim Toplantısı Düzenlendi

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa TÜMER başkanlığında 14 Şubat 2018 Çarşamba günü Yeşilırmak Şehit Ferhat Bolat İlkokulunda 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nın 2. döneminin ikinci toplantısı olan 10. Eğitim Toplantısı düzenlendi.

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa TÜMER’in yanı sıra Şube Müdürü Ahmet GÜLTEKİN, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Bünyamin ŞAHİN, Özel Büro Sorumlusu Mustafa ÖZÇİFTÇİ, okul idaresi, öğretmenler ve okul-aile birliği üyeleri katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa TÜMER yaptığı konuşmada “Her yıl ilçemizdeki okullarımızda belirli aralıklarla eğitim toplantıları gerçekleştiriyoruz. Bu toplantıların daha verimli geçmesi ve okullarımızda gerçekleştirilen eğitim-öğretim faaliyetlerinin daha kaliteli hale gelmesi için Kaymakam Bey’in başkanlığında Müdürlüğümüz bünyesinde “Performans Kriterleri Projesi” kapsamında 8 ana başlık halinde kriterler oluşturduk. Bu kriterler çerçevesinde bir yandan okullarımızın mevcut durumu ortaya konulurken, diğer yandan da bu durumlara göre yeni hedefler belirlendi. Böylece okullarımızdaki eğitim-öğretim faaliyetlerinin daha da verimli hale geleceğine inanıyorum.” dedi.

Toplantıda Okul Müdürü Mustafa YOLAÇAN okul hakkında bilgiler verdi. Proje kapsamında okulun mevcut durumunun ve hedeflerinin incelenmesinin ardından öğretmenlerin görüşlerini bildirmesiyle toplantı sona erdi.

14-02-201814-02-201814-02-2018

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.