AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu İmam Hatip Lisesi İnşaatında İnceleme

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer, inşaatı devam eden Anadolu İmam Hatip Lisesi ve pansiyonunda incelemelerde bulundu.
Anadolu İmam Hatip Lisesi İnşaatında İnceleme

Milli Eğitim Müdürü Tümer İmam Hatip inşaatında incelemelerde bulundu

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer, inşaatı devam eden Anadolu İmam Hatip Lisesi ve pansiyonunda incelemelerde bulundu.

İl Özel İdaresi Plan Proje  Yatırım ve İnşaat Müdürü Zerrin Yelken, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Gürbüz, İl Özel İdaresi İnşaat Mühendisi Bayram Tümer ve Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan’ın eşlik ettiği incelemelerde inşaatın yüzde yetmişinin tamamlandığını söyleyen Müdürümüz Mustafa Tümer,

"Doğu mahallesi eski tekel depolarının olduğu bölgeye 17 dönüm üzerine 16 derslikli beş kat okul ve 200 kişilik beş katlı erkek öğrenci yurdu inşaatı tüm hızıyla devam etmektedir.

İlçemizde mevcut bulunan Anadolu İmam Hatip Lisesi 1975-1976 eğitim öğretim yılında ve öğrenci yurdu 1987 yılında faaliyete başlamış ve şu an talebe cevap veremez durumdadır.

Yeni yapılan okul ve pansiyonumuz beş milyon on sekiz bin lira bedelli olup inşaat işi Amasya İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğince yaptırılmakta olup, inşaatın Ağustos 2016’de bitirilmesi amaçlanmaktadır.

Amacımız yeni hizmete girecek olan okulumuzla birlikte öğrencilerimizin daha modern ortamda teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak eğitim görmelerini sağlamaktır” dedi.

------------------------------------------------------

>>haber fotoğraf albumü>>

>>taşova haber fotoğraf arşivi ve fotoğraf indirilmesi>>

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.