AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Merkezimizin Yıl Sonu Sergisi

Halk Eğitim Merkezi´nin (HEM) 2014-2015 yıl sonu sergisi ve belge dağıtım töreni düzenlendi.
Halk Eğitim Merkezimizin Yıl Sonu Sergisi

Halk Eğitim Merkezimizin Yıl Sonu Sergisi

Taşova Halk Eğitim Merkezi´nin (HEM) 2014-2015 yıl sonu sergisi ve belge dağıtım töreni düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayan programda konuşan Taşova Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mithat Yılmaz, mesleki, sosyal, kültürel ve okuma yazma olmak üzere değişik alanlarda kurslar düzenlediklerini söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer “Bugün burada yaptığımız kültürel ve sanatsal bir etkinlik. Bir toplumun bir millet olduğunu gösteren en önemli göstergelerden bir tanesi kültür birliğidir. Kültür, bir toplumun, milletin uzun yıllar boyunca maddi, manevi birikimidir. Kültürün en önemli öğelerinden bir tanesi de bu kültürel birikimin nesilden nesile aktarımıdır” dedi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mithat Yılmaz “Halk Eğitim Merkezleri, mesleki, sosyal, kültürel ve okuma yazma olmak üzere değişik alanlarda kurslar düzenleyerek bireylerin meslek  edinmelerini, sosyal ve kültürel yönden kendilerini geliştirmelerini ve okur yazar olmayan vatandaşlarımızı okur yazar olmalarını sağlamak üzere onların eğitimlerine katkı sağlamaktadır” dedi.

Program saz ve gitar kursiyerlerinin müzik sunumu, belge dağıtımı ve protokol üyelerinin sergiyi açılışı ile sona erdi.

---Günün Albümü---

https://www.flickr.com/photos/94117823@N05/sets/72157653436480821

.....

....

Video

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.