AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Çalışanlarımız İftarda Bir Araya Geldi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz personeli İftar yemeğinde bir araya geldi.
Milli Eğitim Çalışanlarımız İftarda Bir Araya Geldi

Milli Eğitim Çalışanlarımız İftarda Bir Araya Geldi

Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz personeli İftar yemeğinde bir araya geldi.

Ramazan münasebetiyle Milli Eğitim Müdürlüğümüz çalışanları arasında kaynaşma ve paylaşma duygusunu pekiştirmek amacıyla Öğretmenevinde düzenlenen iftar programına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz yöneticileri, müdürlük personelleri katıldı.

Sıcak ve samimi ortamda geçen iftar yemeği sonrası açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer "Amacımız Milli Eğitim camiasında çalışanlar arasında, kaynaşma ve paylaşma duygusunu pekiştirmektir. Mübarek Ramazan Ayı kutsal kitabımız Kur-anı Kerim’in indiği rahmet ayıdır.

Ramazan ayı kardeşlik duygularının en üst seviyeye çıktığı aydır. Milli Eğitimin tüm çalışanlarını bir arada görmekten büyük mutluluk duydum. Büyük bir ailenin birer ferdi olduğumuzu bu birliktelikle bir kez daha anladık.

Bu akşam düzenlenen iftar programına katıldığınız için teşekkür ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz. Bu iftar programının Milli Eğitim camiasında çalışanlar arasında kaynaşma ve paylaşma duygusunu bir kez daha pekiştireceğine inanıyorum. Bu organizasyonda emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyor, mübarek Ramazan bayramınızı kutluyorum” dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.