AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer’den Okul Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer beraberinde Şube Müdürümüz  Ahmet Ergün ile birlikte Şahinler İlkokulu´nu ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer’den Okul Ziyareti

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer’den Okul Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer beraberinde Şube Müdürümüz Ahmet Ergün ile birlikte Şahinler İlkokulu´nu ziyaret etti.

Okul Müdürü Mustafa Aydın’dan okul hakkında bilgi alan Müdürümüz Mustafa Tümer "Öğrencilere en iyi eğitimi vermek için çalışıyor, bunun mücadelesini veriyoruz. İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak ben ve şube müdürüm ile okul ziyaretlerinde öğrencilere en iyi eğitimi vermek istediklerini söyledi. İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak ben ve şube müdürüm okullarımızı ziyarette bulunuyoruz. Okullarımızın fiziki eksiklerini yerinde görüp neler yapabileceğimizi okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimizle görüşüp eksiklikleri böylece gidermeye çalışıyoruz.

İlkokul eğitim sürecinin en önemli ve ilk ayağıdır. Burada çocuklarımıza eğitim ve öğretimin önemini kitap okuma alışkanlığını kazandırmalıyız. Kısacası çocuklarımız burada önce iyi insan olmayı, ailesini, çevresini ve ülkesini sevmeyi burada öğrenmeleri gerekir" dedi.

------------------------------------------------------

>>haber fotoğraf albumü>>

>>taşova haber fotoğraf arşivi ve fotoğraf indirilmesi>>

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.