AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Yılın İlk Zilinde Hacıbey´de

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer  2014-2015 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısı ile Hacıbey köyü ilkokulunu ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Yılın İlk Zilinde Hacıbey´de

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer

“Yeni Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Uğurlu Olsun”

Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer  2014-2015 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısı ile Hacıbey köyü ilkokulunu ziyaret etti.

Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Müdürümüz Mustafa Tümer "Yeni başlangıçlar her zaman heyecanlı olur. Okula yeni başlayan öğrencilerimizde, bir üst sınıfa geçen öğrencilerimizde, öğretmenlerimizde, velilerimizde ve bizlerde bu heyecanı görmek mümkündür. Yeni başlangıçlar beraberinde yeni umutları, yeni hedefleri getirir. Bizler de eğitim camiası olarak hep birlikte daha başarılı bir gelecek için çalışacağız. Ben de ilkokulu bu okulda, bu sıralarda okudum. Bu da benim için ayrı bir mutluluk oldu.

Yeni eğitim öğretim yılı tüm eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olsun. İlçe merkezi ve köy okullarımız eğitim öğretime hazır durumda, hatta birçok köy okulumuz özel okul kalitesinde. Bizim öğrencilik yıllarımızda sobalı sınıflar var iken şimdi köy okullarımız bile kaloriferli durumda.

Çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Bizim öğrencilerimizden isteğimiz derslerine iyi çalışarak başarılı olmaları. Öğretmen ve öğrencilerimiz görevlerini yaparken velilerimizde bu sürece destek olmalı, hep beraber çocuklarımızın iyi bir gelecek elde etmeleri için birlikte çalışmalıyız" dedi.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer, şube müdürlerimiz Ahmet Ergün ve Hamit Yıldırım öğrencilere hediyeler verdi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.