AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüzden Gençlik Merkezi Müdürü Şenel’e Ziyaret

Taşova Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer, beraberinde Şube Müdürlerimiz Ahmet Ergün ve Hamit Yıldırım ile birlikte Gençlik Merkezi Müdürü Sercan Şenel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Milli Eğitim Müdürümüzden Gençlik Merkezi Müdürü Şenel’e Ziyaret

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer’den Gençlik Merkezi Müdürü Sercan Şenel’e Ziyaret

Taşova Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer,  beraberinde Şube Müdürlerimiz Ahmet Ergün ve Hamit Yıldırım ile birlikte Gençlik Merkezi Müdürü Sercan Şenel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer "Yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Milli Eğitim ve Gençlik Merkezimizle birlikte yapacağımız ortak çalışmalarla gençlerimizi kötü alışkanlıklardan ve sokaktan kurtarıp iyi alışkanlıklar ve boş zamanlarını iyi değerlendirmelerini sağlayacağız” dedi.

 

Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa Sercan Şenel "Yapılan bu nazik ziyaretten çok memnun oldum. Sayın Müdürümün de belirttiği gibi amacımız gençlerimize faydalı olmak gençlerimizin sosyal hayatın içerisine girmelerini sağlamaktır” dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.