AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden İngilizce Gösteri

İlçemiz Atatürk Ortaokulu 5. Sınıf Öğrencileri tarafından İngilizce gösteri düzenlendi.
Öğrencilerden İngilizce Gösteri

Öğrencilerden İngilizce Gösteri

İlçemiz Atatürk Ortaokulu 5. Sınıf Öğrencileri tarafından İngilizce gösteri düzenlendi.

Okul gösteri salonunda düzenlenen etkinlik, öğrencilerin söylediği İngilizce şarkılarla başladı. Çeşitli skeç ve gösterilerinin sunulduğu etkinlikte, tüm seslendirmeler İngilizce yapıldı.

Okul Müdürü Saffet Bol yaptığı açılış konuşmasında,

"Bugün burada farklı bir etkinlik izleyeceğiz. İngilizce ağırlıklı eğitim alan öğrencilerimiz tarafından hazırlanan bu etkinliğe hepiniz hoş geldiniz" dedi.

Bugün burada 5. Sınıfta İngilizce ağırlıklı eğitim alan öğrencilerimiz tarafından hazırlanan güzel bir etkinlik izledik, diyen Amasya Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Güneş,

"Yabancı dil bizim elli senedir mücadele ettiğimiz ve çocuklarımıza öğretmeye çalıştığımız etkinlik alanı. Ne gariptir ki ortaokuldan itibaren yabancı dil eğitimi görürüz ancak bir turist veya yabancı görünce de kaçmaya yer ararız.

Milli Eğitim Bakanlığı bunun için mücadele ediyor, yeni sistemi birkaç yıldır uyguluyor. Amasya’da da yaklaşık altı okulumuzda yeni sistem uygulanıyor. Bu sistem, yabancı dil konusunda sonuç alacağımız bir sistem" dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.