AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimizden Jandarma ve Polise Ziyaret

İlçemiz Uluköy şehit Komiser Mustafa Düzgün ilk ve ortaokul öğrencileri Taşova Jandarma Komutanlığını ve ilçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.
Öğrencilerimizden Jandarma ve Polise Ziyaret

Öğrencilerimizden Jandarma ve Polise ziyaret

Uluköy Şehit Komiser Mustafa Düzgün ilk ve ortaokul öğrencileri Taşova Jandarma Komutanlığını ve ilçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Vatan sevgisi proje kapsamında Okul Müdürü Erol Gökçe ve Din Kültürü öğretmeni Asya Torun nezaretinde gerçekleştirilen ziyarette Jandarma Komutanı Teğmen Ömer Altun ve Emniyet Müdürü Yılmaz Polat ve görevliler öğrencilerle tek tek ilgilenerek onlara mesleklerini, mesleklerin güzel ve sıkıntılı yönlerini, nasıl polis ve subay-astsubay olabileceklerini anlatıp öğrencilerin sorularını yanıtladılar ve öğrenciler askerlerle birlikte kahvaltı yaptı.

Ziyaretlerde öğrencilere önce İlçe Jandarma Komutanlığının yemekhane, yatakhane, eğitim alanı, daha sonra da polis merkezinin nezarethane, polis araçları ve diğer bölümleri tanıtıldı.

Öğrenciler kendi yazdıkları mektupları askerlere verirken ayrıca annelerinin hazırladığı yiyecekleri takdim ettiler.

Okul Müdürü Gökçe "Bugün öğrencilerimizle Vatan Sevgisi Projesi kapsamında İlçe Jandarma ve Emniyet Müdürlüğü´nü ziyaret ettik. Amacımız çocuklarımıza küçük yaşta vatan millet ve bayrak sevgisini kazandırmak ve asker ve polislerimizin hangi şartlarda görev yaptıklarını göstermek. Bizleri misafir eden Jandarma Komutanlığı´na ve Emniyet Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum" dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.