AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Hasan Yaldır Veda Etti

Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arge biriminde görevli Öğretmenimiz Hasan Yaldır, Samsun’un Terme İlçesi  Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ne atanması nedeni ile Taşova’ya veda etti.
Öğretmen Hasan Yaldır Veda Etti

Öğretmen Hasan Yaldır Veda Etti

Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arge biriminde görevli Öğretmen Hasan Yaldır, Samsun’un Terme İlçesi  Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ne atanması nedeni ile Taşova’ya veda etti.

Taşova İlçemize yaklaşık olarak 18 yıl hizmet eden Hasan Yaldır Hocamıza teşekkür ediyoruz, diyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer "Hocamızın ilçemiz eğitimine büyük hizmetleri olmuştur. Kendisinin yokluğunu hissedeceğimiz kıymetli bir arkadaşımız idi. Bundan sonraki görevinde başarılar diliyor, ailesi ve sevenleri ile bir ömür boyu mutluluklar diliyorum" dedi.

Öğretmenimiz Hasan Yaldır ise “Bu güzel ilçeye hizmette bulunduğum ve insanlarını tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştık. Bundan sonra da Terme´de bir dostunuzun olduğunu unutmayın. Kapımız her zaman sizlere açıktır" dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.