AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul/Kurum Müdürlerine Stratejik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Taşova’da Okul/Kurum Müdürlerine 30 Nisan 2013 tarihinde saat 10.00’da Stratejik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Okul/Kurum Müdürlerine Stratejik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Okul/Kurum Müdürlerine Stratejik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Taşova’da Okul/Kurum Müdürlerine 30 Nisan 2013 tarihinde saat 10.00’da Stratejik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Taşova Öğretmenevi ve ASO Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya Amasya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Bahcıvan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl Stratejik Planlama Koordinatörü Mustafa Örgüt, Taşova Milli Eğitim Şube Müdürü Hamit Akkoyunlu ve okul/kurum müdür, müdür yardımcıları ve birer öğretmen katıldı.

Toplantıda önce söz alan İl Şube Müdürü Ali Bahcıvan, okul kantin sözleşmeleri, okul aile birliklerinin bütçeleri ve diğer gelirlerin TEFBİS’e işlenmesi gerektiği ile ilgili bilgiler verdi.

Toplantıda açıklamalarda bulunan Milli Eğitim İl Stratejik Planlama Koordinatörü Mustafa Örgüt; okul/kurumların hazırlamış oldukları stratejik planların 4+4+4 kapsamında revize edilmesi gerektiğini, stratejik plan izleme ve değerlendirme işlemlerinin nasıl yapılması, ilgili formların kimler tarafından nasıl doldurulması gerektiği ile ilgili bilgiler verdi.

Verilen kısa bir aranın ardından sadece ortaöğretim okul müdürleri ile yapılan toplantıda ise İl Stratejik Planlama Koordinatörü Mustafa Örgüt, ilçemizdeki kurumlar ile ildeki diğer okulların karşılaştırmalı olarak son üç yılın YGS ve LYS değerlendirmesinin yer aldığı bir sunum yaptı.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.