AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Personelimize İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi

Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan tüm okul ve kurum personeline, İş Güvenliği Uzmanı Ahmet Bülbül tarafından ‘Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ verildi.
Personelimize İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi

Milli Eğitim Personelimize ´İş Sağlığı Ve Güvenliği´ Eğitimi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan tüm okul ve kurum personeline, İş Güvenliği Uzmanı Ahmet Bülbül tarafından ‘Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ verildi.

Öğretmenevi toplantı salonunda düzenlenen seminere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer, Şube Müdürlerimiz Ahmet Ergün, Hamit Yıldırım, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mithat Yılmaz, öğretmenler ve Milli Eğitim bünyesindeki çalışanlar katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde çalışan bütün yetkililere ve kurum müdürlerine temel iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgilendirmelerde bulunan İş Güvenliği Uzmanı Ahmet Bülbül, Milli Eğitim Bakanlığının başlattığı proje dahilinde Taşova İlçe Milli Eğitim’de de 13 grupta 522 personelin eğitim alacağını dile getirerek, "Milli Eğitim Bakanlığı´mızın başlattığı bir proje dahilinde Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nde de çalışan 522 personele iş güvenliği ve sağlığı eğitimi veriyoruz. 13 günlük periyotta, eğitim aşaması sonrasında başarılı olan görevli bütün personele katılım belgesi verilecek. Her türlü meslek dalında olduğu gibi Milli Eğitim personelinin de bu iş güvenliği ve sağlığı eğitimini alması gerekiyor. Bunun için Taşova’da çalışmalarımız devam edecek. Daha kaliteli bir eğitim verme amacına inanarak çalışan milli eğitim bünyesindeki personellere gerekli eğitimleri sağladıktan sonra, eğitim ve öğretimin kalitesinin artacağını düşünüyorum.” dedi.

------------------------------------------------------

>>haber fotoğraf albumü>>

>>taşova haber fotoğraf arşivi ve fotoğraf indirilmesi>>

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.