AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdürlerimizi Yeni Görev Yerlerine Uğurladık

Şube Müdürlerimiz Ahmet Ergün’ün Tokat’ın Artova ilçesine  ve Hamit Yıldırım’ın ise Sakarya’nın Ferizli ilçesine atamalarının yapılması nedeni ile bir veda programı düzenlendi.
Şube Müdürlerimizi Yeni Görev Yerlerine Uğurladık

Şube Müdürlerimizi Yeni Görev Yerlerine Uğurladık

Şube Müdürlerimiz Ahmet Ergün’ün Tokat’ın Artova ilçesine  ve Hamit Yıldırım’ın ise Sakarya’nın Ferizli ilçesine atamalarının yapılması nedeni ile bir veda programı düzenlendi.

Öğretmenevinde düzenlenen veda programına Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer, Okul idarecileri ve Milli Eğitim personeli katıldı.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer

“Buradan ayrılacak olan Ahmet Ergün ve Hamit Yıldırım hocalarımız ile birlikte çalışmak bizim için büyük bir şanstı. Bu arkadaşlarımızın hem tecrübeleri hem de uyumlu kişilik ve çalışmaları ile üç boyunca hiçbir sorun yaşamadan birlikte çalıştık.

Birlikte Taşova’nın eğitimine katkı sağlamaya çalıştık. Özellikle tecrübeleri bizim için büyük şans oldu. Devlet memurluğu böyle bir şey, size belli bir yerde görev verilir, daha sonra başka bir yerde görevlendirilir. Kısaca devlet memurunun evi kaplumbağa misali sırtında olur.

Her başlangıcın bir sonu vardır. İnsan ömründe olduğu gibi her işin bir sonu vardır. Önemli olan birbirimizi kırmadan, gönül rahatlığı ile  geriye döndüğümüz zaman pişman olacağımız davranışları yapmamaktır. Güzel hatıralarla ayrılarak hem bizim için hem de çalışma arkadaşlarımız için mutlu anılar bırakmak gerekir.

Ben kendilerine ilçemiz eğitimine vermiş oldukları katkıdan dolayı teşekkür ediyor yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Şube Müdürümüz Ahmet Ergün ise

“Biz burada göreve başlayalı üç yıl oldu ve ne zaman üç yıl olduğunu fark etmedik. 32 yıllık çalışma hayatımda en rahat çalıştığım yer diyebilirim. Bu güne kadar hep bana zorlar kalmıştı. Ancak Taşova’da oturmuş bir kadro olması nedeni ile verimli bir şekilde çalışma dönemi geçirdik. Hepimiz devletin işini yapıyoruz. Görev yaptığım üç boyunca istemeden de olsa kırdığım üzdüğüm varsa haklarını helal etsinler, bende var ise hakkımı helal ediyorum” dedi.

Şube Müdürümüz Hamit Yıldırım ise

“Tüm milli eğitim personeli olarak güzel hizmetler verebilmek için birlikte çalıştık. Görev yaptığım süre içerisinde herkese aynı mesafede durmaya gayret gösterdim. Hep birlikte huzurlu ve mutlu bir çalışma dönemi geçirdik. Her zaman bizim yanımızda olan ve desteğini her zaman veren Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer’e teşekkür ediyorum. Ben hakkımı helal ettim, var ise sizlerde helal edin” dedi.

Şube Müdürlerimiz Ahmet Ergün ve Hamit Yıldırım’a Öüdürümüz Mustafa Tümer tarafından plaket takdim edilmesi toplu fotoğraf çekimi ile program sona erdi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.