AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşova Belediyesinden Öğretmenler Günü Etkinliği

Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçedeki eğitim camiası ile yemekte bir araya geldi.
Taşova Belediyesinden Öğretmenler Günü Etkinliği

Taşova Belediyesinden 24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinliği 

Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçedeki eğitim camiası ile yemekte bir araya geldi.

Özel bir restoranda düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Öztürk ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer, okul idarecileri, öğretmenler ve aileleri katıldı.

İlçede eğitim seviyesinin yükselmesi için her zaman destek olmaya devam edeceğiz diyen Öztürk

"Öğretmenlik mesleğinin en önemli, anlamlı ve zahmetli bir meslek olduğunu biliyoruz.

Bizler sizlerle her zaman bir arada olmak ve Taşova’nın eğitim sorunlarını işin içinde olan sizlerle birlikte bizlerin de her ne yapmamız gerekiyorsa ise birlikte çözmek, bu sayede hem ilçemizin hem de ülkemizin gelişmesi için var gücümüzle çalışacağız. Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyor emekli olanlara sağlık diliyor merhum olanlara ise saygı ile anıyorum" dedi.

Övülmeyi hak eden mesleklerin başında öğretmenlik gelir diyen Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer

"Öğretmenlik bütün mesleklerin anasıdır. Diğer tüm meslek sahiplerini birer öğretmen yetiştirdi. Bize yapılan bu övgüler bizim yükümüzü bir kat daha artırıyor. Öğretmenlik topluma yön veren, çocuklar için rol model olan kişiliktir, öğretmen. Yaptığımız davranışımız, kılık kıyafet ve yaşam tarzı ile bütün öğrencilerimize rehberlik eden ve onlara hayatı boyunca unutamayacağı ve yol gösterici olan öğretmendir" dedi.

26-11-2016

 

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.