AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşova’da Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Taşova’da Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

 

 Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Okul Güvenliği Toplantısı düzenlendi.

Öğretmenevi salonunda düzenlenen toplantıda konuşan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer hafta başı itibari ile okulların uyum eğitimi ile başladığını belirtti.

Geçtiğimiz yıl önemli bir güvenlik sorunu ile karşılaşılmadığını bu yılda hedeflerinin sorunsuz bir eğitim yılı olduğunu belirten Tümer

“Tüm okullarımızda eğitim öğretime hazırız. Çocuklarımızın taşınması,okullarda sağlıklı bir şekilde eğitim öğrenime devam etmeleri için hep birlikte çalışmamız gerekiyor.Türkiye genelinde baktığımızda tüm aileler eğitimle ilgilidir.Sadece bizlerin okullarda aldığı tedbirler yeterli olmayabiliyor,emniyet,jandarma  ve diğer birimlerimiz ile tedbirleri almalıyız.

Bizler gerekli tedbirleri aldık ama yinede tüm gerekli kontrolleri yapacağız. Kurallara uymamız gerekir, nihayetinde çocuklarımızı taşıyoruz. En küçük ayrıntıyı bile atlamadan tüm güvenlik tedbirlerini uygulayacağız” dedi.

14-09-201814-09-2018

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.