AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKVA Başkanı Ali Rıza Ağış İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali Rıza Atasoy “Eğitime Destek Olan Her Oluşuma Katkı Sağlamamız Gerekir ” Taşova Eğitim ve Sosyal Kalkındırma Vakfı Başkanı Ali Rıza Ağış beraberinde yönetim kurulu üyesi Kürşat Yigit ile birlikte 23/01/2013 günü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Atasoy’u ziyaret etti.
TEKVA Başkanı Ali Rıza Ağış İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

TEKVA BAŞKANI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali Rıza Atasoy “Eğitime Destek Olan Her Oluşuma Katkı Sağlamamız Gerekir ”

Taşova Eğitim ve Sosyal Kalkındırma Vakfı Başkanı Ali Rıza Ağış beraberinde yönetim kurulu üyesi Kürşat Yigit ile birlikte 23/01/2013 günü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Atasoy’u ziyaret etti.

Vakıf Başkanı Ağış, TEKVA olarak üniversitede okuyan 180 öğrenciye burs verdiklerini belirtti ve bursların verilmesinde destek olan tüm eğitim gönüllülerine teşekkür ederek üniversite okumanın zor olduğunu ve bu zorlu süreçte azda olsa katkı sağlamaya çalıştıklarını söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Atasoy yapılan bu ziyaretten memnun olduğunu belirterek “Tekva ilçemizde öğrencilere önemli bir hizmet yapmakta olup bizlerin de eğitime destek olan her oluşuma katkı sağlamamız gerekir” dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.