AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TUBİTAK Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından TÜBİTAK bilgilendirme toplantısı ilçemizde düzenlendi.
TUBİTAK Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

TUBİTAK Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Amasya Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından TÜBİTAK bilgilendirme toplantısı ilçemizde düzenlendi.

Öğretmenevi toplantı salonunda düzenlenen seminerde amacımız her yıl farklı projeler geliştirmektir diyen İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet Gültekin

“Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkanlarının sunulması amacı ile yürütülen başarılı çalışmalara verilen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri yarışması 2017-2018 eğitim öğretim yılında gerçekleştirilecek.

Bu programlar sayesinde eğitimde yenilikçi yaklaşımları, farklı eğitim materyallerini, farklı eğitim modellerini ve uygulamaları; tanıma, inceleme ve uygulama şansı bulmaktayız. Sürekli gelişen teknoloji ve yenilenen eğitim anlayışı çağımızın tartışılmaz gerçeğidir.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik ödülleri yarışmasına genelgede belirtilen özellikleri taşıyan her tür kademedeki eğitim kurumlarında görev yapan öğretmen ve yöneticileri ile lise ve üstü düzeydeki öğrenim gören öğrenciler başvuru yapabilecek.

Seminerde İl ARGE Koordinatörü Mustafa Örgüt, Osman Tulum ve Seçil Kale Koçer tarafından Eğitimde İyi Örnekler, TUBİTAK, Erasmus+ 2018, eTwinning, SP performans, yerel projeler, DyneED, Salto-youth konuları hakkında katılımcılara bilgiler verildi.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.