AMASYA TAŞOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ULUKÖY Kitabı Yayınlandı

İlçemiz Uluköy beldesi doğumlu Atatürk Ortaokulu Müdürü Abdullah Seçkin tarafından kaleme alınan bir inceleme-araştırma çalışması olan "ULUKÖY" kitabı yayımlandı.
ULUKÖY Kitabı Yayınlandı

ULUKÖY KİTABI YAYINLANDI

İlçemiz Uluköy beldesi doğumlu Atatürk Ortaokulu Müdürü Abdullah Seçkin tarafından kaleme alınan bir inceleme-araştırma çalışması olan "ULUKÖY" kitabı yayımlandı. Öncelikle İstanbul´da tanıtımı yapılarak Uluköylülere tanıtılan kitap okuyucuyla buluşmaya devam ediyor.

Kapsamlı bir inceleme ve araştırma çalışması olan kitabın yazarı Abdullah Seçkin, kendisi de yazar-şair olan Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Atasoy´u makamında ziyaret ederek söz konusu eserini imzalayarak takdim etti. İlçe milli eğitim müdürümüz "Kalem erbabı olmak kolay iş değildir, hele ardında güzel bir eser bırakmak insanoğlu için hiç bir maddi kıymetle ölçülemeyecek kadar güzel bir duygudur. Büyük emek eseri ve aynı zamanda önemli bir kaynak teşkil edecek bu titiz çalışması için değerli meslektaşımı tebrik ediyorum" diyerek yazarı kutladı ve kendisine teşekkür etti.

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Bey Caddesi No.8 Taşova/AMASYA - 0358 312 10 27 0358 312 32 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.